Minecraft çöl,orman,ağaç Mod indir

Traverse: Legacy Continue, Minecraft’a oyuncuya daha geniş bir dünya keşfetmek için 17 yeni biyom ekler. Kurak Yaylalar ile, biber ve tepeler biberli bir çöl ortamında daha fazla çeşitliliğe sahip olacaksınız.

Çöl Çalıları daha kuru biyomlara yeşillik katmaya devam ediyor.

Yemyeşil Bataklık, aksi takdirde groggy bir yerde daha parlak bir atmosfer veren geleneksel bataklıklara hoş bir yükseltmedir. Yeşillik daha yeşil ve kolayca yerleşebileceğiniz bir yer gibi görünüyor.

Bu mod, daha fazla ağaç çeşidine sahip biyomları geliştirmeye yoğunlaşıyor ve Mini Orman ile dikkat çekiyor. Bu, orman ağaçlarının birçok tepe ve su kaynağı arasında daha küçük bir form faktöründe alternatif bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Ve belki de bu modla eklenen en çarpıcı biyom Sonbahar Ormanları’dır. Ağaçları sonbaharda değişmeye başladığında tercih ederseniz, bu biyom tek başına bu arzuyu tatmin edecektir. Sonbahar coziness durumunda sürekli ağaç puanları göreceksiniz.

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Configurable TNT – dynamite boost [1.16.3] [1.15.2] [1.14.4]

Mod Configurable TNT – will add a simple and very cheap way to strengthen dynamite several times …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *