Minecraft Ekstra Tekneler Modu indir

Extra Boats, Minecraft’a 3 yeni tip tekne yükseltmesi ekler. Bu mod ile artık su depolama taşımacılığı sağlayan bir tekneye bir sandık ekleyebilirsiniz! Sadece gizlice + sağ tıklayın ve göğüs GUI’si açılır.

 

APK FULL SİTEMİZ İÇİN TIKLA

Gölet boyunca birkaç partiyi hareket ettirmeniz gerekiyorsa, büyük bir tekne yapın! Aynı anda dört adede kadar hayvan, köylü veya arkadaş taşıyabilirsiniz ve normal teknelerden daha yavaş olmasına rağmen, normalde sizi bir su akışında takip etmeyen varlıkları taşımak çok daha kolay olacaktır. Teknenin yanında olmaları gerekiyor ve ya otomatik olarak oturacaklar ya da hafif bir dürtüye ihtiyaç duyacaklar.

Ve fırın teknesi kömürle çalışan bir motor işlevi görür. Sadece gizlice + sağ tıklayarak elinizle fırına yerleştirin ve oturun. Oyuncu aktif olarak içinde oturduğu sürece tekne kendi kendine hareket edecektir. Tekne kömür başına 3 dakika ile sınırlıdır, ancak ilave kömür ilave edildiğinde daha uzun süre dayanır.

Bu mod, bu tekneleri oyundaki mevcut ahşap türlerinden ve hatta ekstra ahşap bloklar ekleyen diğer bazı modlardan üretmenizi sağlar.

DOWNLOAD

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Configurable TNT – dynamite boost [1.16.3] [1.15.2] [1.14.4]

Mod Configurable TNT – will add a simple and very cheap way to strengthen dynamite several times …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *