Minecraft Ender Tankları Modu indir

Ender Tanks modu, sıvıların uzun mesafeler arasında taşınmasını inanılmaz derecede kolaylaştırır. Renk kodlu bir sistemde çalışır ve bunları Minecraft’ın içerdiği 16 farklı renkten yapabilirsiniz. Bu, aynı renk ağında oldukları sürece, seçtiğiniz herhangi bir konumda beyaz tanklardan diğer beyaz tanklara sıvı taşıyabileceğiniz anlamına gelir.

Renk kodu sistemini bu kadar benzersiz kılan şey, tanktaki her bandın ayrı ayrı renk kodlaması yapılabilmesi ve yeni ağlar için daha da fazla olasılık yaratılmasıdır.

Bu mod ayrıca tanklarla aynı ağda çalışan Ender Kovalarını da ekler. Böylece bir seferde çok sayıda kepçe su içeren bir kova yükleyebilirsiniz ve doğrudan beraberindeki tanklara gidecektir.

Ve belirli bir ağa bir kova bağlamak için yapmanız gereken tek şey, uygun depodaki eldeki kova ile shift + sağ tıklamaktır ve senkronize edilirler.

Sıvılar için tüp transfer sistemine sahip bir modunuz varsa, bu mod katlanarak daha iyi yapılır. Böylece istediğiniz sisteme bağlı bir tank kurabilir ve daha sonra senkronize edilmiş tankını veya kovasını kullanarak uzak bir konumdan yeniden doldurabilirsiniz! Bu mod ayrıca burada bulunan ek bir API

MODU İNDİRMEK İÇİN TIKLA

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Configurable TNT – dynamite boost [1.16.3] [1.15.2] [1.14.4]

Mod Configurable TNT – will add a simple and very cheap way to strengthen dynamite several times …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *