Minecraft İksir Kapsülü Modu indir

İksir Kapsülü, oyuncunun bir kerede ihtiyaç duyulmadığı takdirde tam bir iksiri rasyonel hale getirmek için kapsüllere küçük iksirler eklemesine izin verir. Basit, doldurmak istediğiniz iksirle bir hazırlama ızgarasına bir kapsül koyun. Orijinal iksirden alınan kısmın, daha fazla kapsül doldurmak veya daha sonra kullanmak için geri kalanını terk ettiğini göreceksiniz.

Ayrıca, doldurulmuş bir kapsülü ızgaraya başka bir doldurulmuş kapsülle yerleştirerek iksirleri bir kapsülde birleştirebilirsiniz. Üzerine gelindiğinde, her bir kapsülde hangi iksirlerin bulunduğunu gösterecektir.

Bu modu gerçekten faydalı kılan şey, karanlığın çarptığı veya oyuncunun suyla veya ateşle temas ettiği gibi farklı olaylara dayalı olarak tetiklenen birden fazla kapsülü depolamanıza izin veren Kapsül Kolye’nin eklenmesidir. Asılı menüde hangi olayın hangi kapsülü tetikleyeceğini seçebilirsiniz. Kolyeyi giyilebilir bir yuvaya yerleştirmek için G düğmesine basın.

Bir tetikleyici olduğunda, efektin anında uygulandığını görürsünüz, muhtemelen sizi daha önce hasara neden olabileceklerden kurtarırsınız. Bu kazara düşmeler için çok faydalıdır veya herhangi bir düşman ortaya çıkarsa, bir iksir için uğraşmanıza gerek kalmadan ekstra korumaya sahip olursunuz.

Ayrıca , Kapsül Kolye takmak için burada bulunan ek bir API’ya ihtiyacınız olacak 

MODU İNDİRMEK İÇİN TIKLA

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Configurable TNT – dynamite boost [1.16.3] [1.15.2] [1.14.4]

Mod Configurable TNT – will add a simple and very cheap way to strengthen dynamite several times …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *