Minecraft Mafya Avcısı Modu indir

Mob Catcher, Minecraft’taki herhangi bir mafyayı kolayca yakalamak için harika bir araçtır. Bir roket fırlatıcıya benziyor ve yeşil Pokeball’lara benzeyen Yakalama Cihazlarını ateşliyor.

Yapmanız gereken tek şey onu yakalamak istediğiniz bir mafyaya doğrultmak ve bir yay gibi ateşlemek. Ne kadar uzun süre basılı tutarsanız cihaz o kadar ateşlenir. Tavuk, inek, koyun ve at gibi çiftlik hayvanlarını kolayca yakalamak için mükemmeldir.

Ancak sürüngenleri, zombileri, iskeletleri ve hatta endermenleri kolayca yakalayabilirsiniz.

Bu cihazla ilgili en iyi şey, vardiyayı basılı tutarak ve başlatıcıyı sağ tıklatarak yakalamadan serbest bırakmaya değiştirebilmenizdir. Daha sonra yakalama modunda yaptığınız gibi ateşleyin ve yakaladığınız çetelerin birini teker teker serbest bırakır. Bu, hayvanları çiftliğinize aktarmak için mükemmeldir.

Veya öğütücüler veya ekran için çeteleri yakalamak.

Bu, köylerin çete saldırılarına karşı korunmasında da büyük fayda sağlayacaktır.

Tuzak kurmak için cihazları bir dağıtıcıya bile koyabilirsiniz!

MODU İNDİRMEK İÇİN TIKLA

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Minecraft EXP Şişeleme

EXP Şişeleme, oynatıcının EXP Şişeleme Makinesi’ni kullanarak kendi XP’sini şişelerde saklamasını sağlar. Tek yapmanız gereken …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *