Minecraft Mutfak Yapısı Mod

Mutfak Yapısı, sahip olduğunuz yiyecekleri uygun ve lezzetli bir çorba veya sandviçte birleştirmenizi sağlar. Tek ihtiyacınız olan Mutfak İstasyonu ve daha sonra sıfırdan lezzetli yemekler yapmaya başlayabilirsiniz!

İstasyon ekmek veya bir kaseye bir seferde en fazla 5 bileşen eklemenizi sağlar. Burası yaratıcı olabileceğiniz ve Minecraft rüyalarınızın sandviçini yapabileceğiniz yerdir.

Yanlış bir tarif yok, ancak mod, ne birleştirdiğinize ve kaç tane malzeme eklediğinize bağlı olarak yemeklerinizi derecelendirecektir. Yemeğinizin üzerine gelirseniz, yaratılışınızın ne kadar lezzetli veya iğrenç olduğunu gösterir. Bu mod, eklediğiniz her bileşenin etkilerini birleştirir ve ne kadar lezzetli olduğuna dair bir bonus ya da istenenden daha az sona ererse bir ceza sağlayacaktır.

Ve harika olan, bir sürü malzemeyle yuvaları aşırı yükleyebileceğiniz ve sandviçinizi aşırı doldurmak yerine, kalan malzemelerle ek yemekler hazırlamanıza izin vermeye devam edecek.

Hatta yemeklerinizi GUI istasyonunun üstündeki etiket kutusuyla da adlandırabilirsiniz.

Ve bu mod sandviçlerde durmuyor. Aynı yöntemle bazı ilginç çorba tarifleri hazırlayabilirsiniz. Ekmek yerine bir kase ekleyin ve malzemelerinize atın.

Ancak çorba seçeneğinin en iyi yanı, yemeğinizin etkilerini daha da artırmak için iksir ekleyebilmenizdir. Burası daha da yaratıcı olabileceğiniz ve çorbanızdan bir miktar güçlendirmenin yanı sıra bir sağlık artışı sağlayabileceğiniz yerdir.

 

Modu indirmek için tıkla

About Mostafa Zamani

Hi I am Mostafa Zamani 29 years old I enjoy sharing modes, news, packages, versions, related to minecraft. Visit our site for more current topics.

Check Also

Configurable TNT – dynamite boost [1.16.3] [1.15.2] [1.14.4]

Mod Configurable TNT – will add a simple and very cheap way to strengthen dynamite several times …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *